هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت برق ایران
آبان ۵, ۱۳۹۶
سومین نمایشگاه صنعت یزد
آذر ۶, ۱۳۹۶

دیزل ژنراتور الکوز ایتالیا

دیزل ژنراتور الکوز

کیادیزل اسپادان

دیزل ژنراتور الکوز

elcos factory

کارخانه الکوز ایتالیا

شرکت الکوز elcos دارای سالها سابقه یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده دیزل ژنراتور و موتور ژنراتور مدرن و روزآمد در سراسر دنیا به شمار می آید.

این شرکت در چند سال اخیر به دلیل تنوع و کیفیت بسیار بالای دیزل ژنراتور و موتور ژنراتورهای گازسوز خود توانسته است در سراسر دنیا بازار محصولات تولیدی خود را گسترش داده و با استقبال بسیار زیاد صاحبان صنایع بزرگ و متوسط روبرو گردد. شرکت الکوز ELCOS ایتالیا که در سراسر جهان دارای نمایندگی فروش دیزل ژنراتور و موتور ژنراتور گازسوز است، محصولات آن در ایران نیز توسط شرکت کیادیزل اسپادان عرضه می گردد ضمن اینکه کلیه خدمات پس از فروش دیزل ژنراتور و موتور ژنراتورهای گازسوز شامل نصب و راه اندازی، گارانتی، تعمیر، تعویض قطعات و پشتیبانی و مشاوره و مهندسی فروش را نیز شامل می گردد. شرکت الکوز ELCOS ایتالیا به عنوان یکی از پکیجرهای معروف و با سلیقه ی دنیا محسوب میگردد که از دیزل و موتور های گازسوز Cummins امریکا ، پرکینز perkins انگلستان ، MTU المان ، ولوو VOLVO سوئد و ژنراتور های استمفورد STAMFORD انگلستان و مارلی موتور Marelli motori ایتالیا استفاده میکند.
کمپانی Elcos الکوز بطور مستمر برای بهبود تولید محصولات خود مطابق با آخرین تکنولوژی های پیشرفته سرمایه گذاری می کند که این مهم موجب ارتقاء محصولات این شرکت با استاندارهای بین المللی برای تولید دیزل ژنراتور و موتور ژنراتور گازسوز میشود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *